Mă transform în pictor, alături de AVON! Cine vine cu mine?

De Unica.ro, pe

Am primit o provocare marca AVON, aşa că vineri, 2 august, în Poiana Urbană de la Universitate, vă aştept să pictăm împreună un tablou special, în cadrul campaniei „Colorează-ţi viaţa şi AVON îţi dă LIKE!”.

Colorează-ţi viaţa şi AVON îţi dă LIKE

AVON m-a provocat la pictat! Da, da, aţi citit bine! Iar eu, ca un fashion editor curajos ce sunt, am acceptat! Aşadar, că vineri, 2 august, în Poiana Urbană de la Universitate, vă aştept să pictăm împreună un tablou special, în cadrul campaniei „Colorează-ţi viaţa şi AVON îţi dă LIKE!”.
Este vorba despre trei rochii albe ce aşteaptă să prindă viaţă şi culoare, sub penelul nostru! Da, al nostru şi nu al meu, pentru că îmi doresc să vă alăturaţi mie în acest demers artistic inedit!
Inspiraţie îmi va fi, fără dubiu, noua gamă de machiaj Avon. Culori cu atitudine, perfecte pentru făurirea unor printuri fabuloase pe rochiţele mele albe!
Vă aştept cu drag!

Diana