Andrei, fiul lui Cătălin Botezatu şi alte ştiri

De Diana Sorescu, pe

De aproape un an, în lumea mondenă circulă zvonul că Andrei, un tânăr model, este fiul biologic al designerului. Chiar dacă Bote a negat vehement, iată că acum recunoaşte…
…că este tatăl băiatului!

–    Odată cu lansarea primului său volum autobiografic, designerul Cătălin Botezatu a hotărât să elucideze misterul în ceea ce-l priveşte pe Andrei, tânărul despre care se spunea că este copilul lui: „Andrei este într-adevăr fiul meu. Am făcut testul ADN”, a declarat Bote pentru ziarul Naţional.

Mărturisirea nu face decât să confirme bănuielile tuturor, deoarece Andrei Iordache, modelul de 20 de ani, seamănă izbitor cu tatăl său natural.

Tânărul a fost prezent la lansarea şi şi-a susţinut părintele din public.

–    Gura târgului vorbeşte că Monica Columbeanu este doar la un pas de a intenta divorţ de Irinel. Escapadele ei în America se pare că nu au avut efectul scontat şi nu au reuşit să o facă să uite de aventura extraconjugală a soţului.

Apropiaţii vedetei spun că aceasta nu poate să treacă peste infidelitatea lui Iri şi se teme că acesta nu va fi un tată model pentru fetiţa lor.

–    Inna ţine foarte mult la imaginea ei de divă internaţională, aşa că la ultima şedinţă foto a purtat un corset în valoare de 20.000 de euro! Piesa vestimentară este bătută în cristale Swarovski şi poartă semnătura Cosminei Englizian.

–    Preselecţiile pentru emisiunea „Românii au talent” ajung şi în Bucureşti! Aşadar, pe 4 decembrie, de la ora 09:30, românii cu aptitudini deosebite sunt aşteptaţi la audiţii, la hotel Crown Plaza din capitală.

–    Pentru că au apărut zvonuri ce spun că ea ar avea amant, Anda Adam şi Victor Slav au acceptat să vorbească şi să îşi spună punctul de vedere. Conform celor doi, niciodată nu s-au iubit mai mult! Anda neagă că ar avea o relaţie cu alt bărbat, ba mai mult, declară că Victor este sufletul ei pereche.

–    Ilinca Vandici şi fotbalistul Ciprian Marica s-au despărţit. Din nou! De data aceasta se pare că ruptura s-a produs din cauza faptului că Ilinca a acceptat un rol într-o telenovelă, iar Ciprian este mult prea gelos pentru a accepta această nouă ipostază.

–    Andreea Mantea nu vrea să se întoarcă în televiziune. Cel puţin nu acum. Vedeta a declarat că s-a lăsat angrenată într-un proiect personal, de suflet, la care nu vrea să renunţe, iar o carieră în televiziune nu o mai atrage în acest moment.

Foto: Ringier, PR