Megan Fox își încurajează fiul să poarte rochii

De Oana Savin, pe
Megan Fox a vorbit despre înclinațiile fiului ei cel mare pentru fashion. Actrița a declarat că Noah, în vârstă de 6 ani, preferă să se îmbrace în rochii, iar ea îi susține deciziile.

Fox își încurajează fiul să fie el însuși. Actrița de la Hollywood, în vârstă de 33 de ani, a afirmat că Noah „este paisonat de modă” și poartă ceea ce vrea el atunci când merge la școală, inclusiv rochii, deși reacțiile colegilor sunt unele negative.

Happy Halloween🎃

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Câteodată își alege singur hainele și vrea să poarte rochii, câteodată”, a explicat Megan.

L-am trimis la o școală liberală, hippy, dar chiar și acolo – aici în California – încă există băieței care spun: „Băieții nu poartă rochii” sau „Băieții nu poartă roz”. Așadar prin asta trecem acum. Încerc să îl învăț să fie încrezător indiferent ce spun cei din jur”, a povestit actrița, citată de People.

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Tocmai a purtat una (n.r. o orchie) la școală în urmă cu două zile și când a venit acasă l-am întrebat ”Cum a fost? Vreunul din prietenii de la școală au avut ceva de zis? Iar el a spus: „Păi, toți băieții au râs când am intrat, dar nu îmi pasă, îmi plac rochiile mult prea mult””, și-a amintit Megan Fox.

Mai mult vedeta a spus că Noah îi dă sfaturi atunci când își alege o ținută.

„El creează, desenează ținute. Este foarte talentat”, a precizat ea.

Babes

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Pe lângă Noah, Megan mai are doi băieți: Bodhi (5 ani) și Journey (3 ani).

Sursă foto: Shutterstock