Cosmin Prelipceanu a suferit un accident în weekend. Cum se simte jurnalistul

De Unica.ro, pe Ultimul update Marți, 02 iunie 2020, 17:36

Cosmin Prelipceanu, realizatorul  emisiunii „Jurnalului de Seară” de la Digi24, a suferit un accident în acest weekend.

Jurnalistul a anunțat că urmează să lipsească de la pupitrul știrilor o perioadă pentru că a suferit un accident în weekend și acum se află în convalescență.

Realizatorul emisiunii de știri le-a dat colegilor de redacție personal vestea, într-o intervenție telefonică pe care a avut-o luni seara, la „Jurnalul de Seară”, cu Claudiu Pândaru, cel care îi ține locul.

Cosmin Prelipceanu a mai spus că va fi disponibil oricând să comenteze telefonic la Digi24 subiectele fierbinți ale zilei.

Citește ediția de iunie a revistei Unica. O găsești AICI

„Da, am avut un accident în weekend. Doctori buni au avut grijă de mine, dar recuperarea continuă. Vor fi zile bune cât nu voi fi la televizor. Le mulțumesc tuturor pentru gânduri. Sunt pe mâini bune, când mă lasă doctorul, mă întorc”, spus Prelipceanu.

Jurnalistul nu a oferit mai multe detalii legate de accident.

sursa foto – captura YouTube