Andreea Esca și Delia la mare, la un eveniment fără reguli sanitare

De Unica.ro, pe
Mai multe vedete din showbiz și din televiziune au participat în urmă cu două săptămâni la petrecerea de lansare a unui resort de lux din stațiunea Olimp, unde se pare că toată lumea a uitat de regulile sanitare impuse de autorități din cauza pandemiei de COVID-19. Printre acestea s-au aflat și Andreea Esca și Delia. Vineri, Pro TV a anunțat că mai mulți angajați ai televiziunii au fost depistați pozitiv pentru SARS-CoV-2.

La acest eveniment select au participat peste 50 de persoane, printre care și Andreea Esca și Delia, care a susținut un concert. Creatoarea de modă Adina Buzatu a potat pe rețelele de socializare mai multe imagini din care se vede că invitații nu au purtat mască și nici nu au respectat distanțarea socială, potrivit Libertatea.

La inaugurarea resortului a participat și fiica Andreei Esca, Alexia Eram, care a postat pe Instagram o fotografie în care apare împreună cu mama sa, dar și cu Sânziana Negru și Ioana Grama.

Citește mai multe pe Libertatea.ro.

Sursă foto: Instagram