Ce carieră își dorește fiica Andreei Marin să urmeze? „M-am mirat, o noutate absolută”

De Adelina Duinea, pe Ultimul update Miercuri, 11 noiembrie 2020, 11:45

Fiica Andreei Marin, Violeta, s-a transformat într-o adevărată domnișoară. Anul acesta, mai exact pe 15 decembrie, Violeta va împlini 13 ani.

Într-un interviu oferit revistei OK! Magazine, prezentatoarea de televiziune a dezvăluit domeniul de care este atrasă fiica ei la acest moment.

„Copiii de azi sunt altfel, te uimesc, îți dau replici mature la care nu te aștepți sau acționează imprevizibil. De pildă, a căutat singură un curs online de … drepturi contractuale și l-a găsit, la Harvard!

Și face asta în timpul ei liber, e pasionată și mi-a spus că i-ar plăcea să devină avocat. M-am mirat, era o noutate absolută.

Poate fi doar o fază, căci are doar 12 ani și ceva, poate e o căutare, poate e mai mult. Oricum, a-ți cunoaște drepturile în viață e esențial. Așa că m-am bucurat!”, a mărturisit.

Cum se înțelege Violeta cu partenerul Andreei, Adrian?

De 4 ani, prezentatoarea de televiziune formează un cuplu cu Adrian Brâncoveanu, fostul Consul al României în Libia.

„Foarte bine! Faptul că se joacă împreună e benefic. Mama e mai serioasă și el suplinește aici ce nu știu eu să fac destul de bine”, a mai spus vedeta.

Violeta este fiica Andreei din mariajul cu Ștefan Bănică Junior. Cuplul s-a căsătorit în anul 2006 și a divorțat șapte ani mai târziu, în 2013.

După divorț, vedeta de televiziune l-a cunoscut pe Tuncay Öztürk, iar cuplul s-a căsătorit în 2014. Doi ani mai târziu s-au separat, divorțul finalizându-se în 2017.

Primul mariaj al vedetei TV a fost oficializat în 1995, când avea doar 21 de ani. Mariajul a durat trei ani.

Foto: Instagram

Citește și:

Actorul Vladimir Găitan a murit. „A lăsat teatrul și filmul românesc, pe noi toți, mult mai singuri”

Tatăl Ramonei Bădescu, infectat cu noul coronavirus: „Mă distruge sufletește”

PE ACELAȘI SUBIECT