Cezar Ouatu și iubita lui, Raluca Jurca, declarații de dragoste pe internet

De Unica.ro, pe Ultimul update Joi, 29 octombrie 2020, 12:22
Cezar Ouatu și Raluca Jurca trăiesc de câteva luni o frumoasă poveste de iubire și nu se sfiesc să-și arate sentimentele nici pe internet. Cei doi comunică prin declarații de dragoste pe rețelele de socializare, acolo unde postează și fotografii în care sunt surprinși în ipostaze tandre.

La aproape un an de la despărțirea de Andreea Vilău, femeia ce ar fi trebuit să-i devină soție, Cezar Ouatu (40 de ani) iubește din nou, cu pasiune. Iar Raluca Jurca (21 de ani), frumoasa brunetă care i-a cucerit inima, pare la fel de îndrăgostită de artist.

Citește online gratuit numărul de noiembrie al revistei Unica

Cezar Ouatu și Raluca Jurca, declarații de dragoste pe internet

Chiar dacă sunt la început de relație, Cezar și Raluca sunt încrezători în iubirea lor și își împărtășesc sentimentele și pe rețelele de socializare. Cei doi postează fotografii în care sunt surprinși extrem de tandri unul cu celălalt și își vorbeasc în declarații de dragoste.

Cezar Ouatu și iubita lui, Raluca Jurca, declarații de dragoste pe internet

„Ești omul ce mă fericește”, i-a transmis contratenorul iubitei lui printr-un mesaj pe Instagram, acolo unde și-a descris relația ca fiind o „iubire de basm”.

„Te iubesc ENORM”, i-a spus la rândul ei Raluca.

Citește și: Iubita lui Cezar Ouatu, despre parcursul artistului la „Ferma”: „Sper să și câștige”

Cezar și Raluca formează un cuplu din vara acestui an. Cei doi sunt îndrăgostiți nebunește unul de celălalt, în ciuda diferenței de vârstă de 19 ani dintre ei. Aceștia s-au mutat deja în aceeași casă și stau „non-stop împreună”, după cum a declarat Raluca în cadrul unei emisiuni.

Tânăra, de origine din Alba Iulia, este studentă la o facultate din București.

Întră în GALERIA FOTO să vezi mai multe imagini cu Cezar Ouatu și iubita lui, Raluca Jurca.

Sursă foto: Instagram