Cum arată Carla, sora Alinei Ceușan

De Oana Savin, pe Ultimul update Marți, 25 februarie 2020, 18:07
Alina Ceușan este o cunoscută bloggeriță din Cluj, care a intrat în vizorul presei și a publicului larg odată cu participarea la emisiunea Asia Express. Dacă Alina este frumoasă, stai să o vezi pe sora ei Carla.

Carla este sora cea mică, „blondă cu ochi căprui”, o descrie Ceușan pe blogul ei. Tânăra este studentă la Universitatea de Artă și Design din Cluj-Napoca.

Citește și: Cine este Alina Ceușan de la Asia Express

Cel mai bun fotograf de fashion pentru mine, Cel mai bun sfătuitor: să-mi las rujul sau nu? Da! Dar de ce? Nu știu…merge mai bine cu…așa-mi răspunde întotdeauna”, a scris Alina în anul 2012 pe blogul personal.

Mai mult, bloggărița susține că sora ei îi spunea, atunci când era mică, că își dorește să fie ca ea.

Citește și: Exclusiv! Alina Ceușan și Carmen Grebenișan dezvăluiri din culisele Asia Express. Ce nu s-a văzut la TV

Acum, Carla a crescut și a devenit la fel de frumoasă ca celebra ei soră.

Vezi în Galeria FOTO cum arată Carla Ceușan.

Sursă foto: Instagram