Denise Rifai revine în televiziune. Jurnalista pregătește o surpriză de proporții telespectatorilor

De Unica.ro, pe

Începand din această toamnă, jurnalista Denise Rifai va face parte din echipa Kanal D.

Personalitate carismatică și incisivă în media, cu o experiență bogată în televiziune, Denise Rifai se numără printre jurnaliștii de succes ai României. A fost prezentator de radio, reporter, prezentator, moderator și realizator de emisiune de știri și talk-show. Timp de aproape noua ani a fost unul dintre cei mai vocali jurnaliști și moderatori de la Realitatea TV. A realizat interviuri cu cele mai importante figuri din scena publică românească și a ținut de multe ori primele pagini ale ziarelor și publicațiilor online prin temele lansate în spațiul public.

Citește gratuit ediția de iulie a revistei Unica. O găsești AICI

Denise Rifai pregătește acum o surpriză telespectatorilor și este foarte entuziamată de noua provocare.

„Decizia de a mă alatura echipei Kanal D a venit imediat ce am descoperit formatul emisiunii pe care o voi realiza. Am spus cu tot sufletul și asta pentru că eu cred foarte mult în proiectul în care voi fi implicată. Va fi un produs unic pe piața media din România. În momentul acesta, nu va pot oferi mai multe detalii despre emisiune, dar pot să va spun că eu voi rămâne aceeași Denise Rifai”, a declarat jurnalista, potrivit wowbiz.ro.

sursa foto – Facebook