Natalie Portman, siluetă suplă în costum de baie la aproape 40 de ani

De Unica.ro, pe Ultimul update Luni, 29 august 2022, 16:54

Actrița Natalie Portman (39 de ani) și soțul ei, coregraful Benjamin Millepied (43 de ani), au aniversat vara aceasta 8 ani de căsnicie.

Perechea are în prezent doi copii, un fiu și o fiică, Aleph, în vârstă de 9 ani, și Amalia, în vârstă de 3.

Natalie Portman, siluetă suplă în costum de baie la aproape 40 de ani

Recent, actrița a fost fotografiată de paparazzi alături de fiica ei pe plaja Golfului Bay din estul Australiei. Imaginile le puteți găsi în GALERIA FOTO de mai jos!

În fotografii, Natalie este surprinsă într-un costum de baie negru dintr-o singură piesă. Sub acesta, actrița purta un bikini cu imprimeu floral.

Fiica actriței a purtat o șapcă albastră și un costum de baie cu mânecă lungă, în dungi albe și roz.

Natalie va începe curând filmările noului film Thor alături de actorul Chris Hemsworth. Regizorul peliculei, Taika Waititi, a fost recent fotografiat pe plaja aceluiași golf.

Deși are o siluetă suplă de invidiat, nici Natalie nu pare să poată scăpa de celulită.

Întâlnită la majoritatea femeilor indiferent de stilul de viață, celulita provoacă un aspect inestetic pielii.

Celulita apare cel mai adesea în rândul femeilor din pricina distribuției diferite a grăsimii, mușchilor și țesutului conjunctiv.

Deși pare imposibil, Carmen Brumă a dezvăluit care sunt cele 10 reguli pentru a scăpa de celulită.

De-a lungul timpului, Natalie vorbit deschis despre decizia de a deveni vegană și despre cum își hrănește copiii după aceleași principii.

„A fost ceva natural. Gătești ceva ce mănâncă toți membri familiei în cele din urmă. Avem tendința de a găti mâncare vegană sau vegetariană, iar asta a devenit ceva normal, copiii s-au obișnuit.”

Deși soțul ei nu este vegan, actrița mărturisește că nu au conflicte din această privință. „Sigur că, locuind împreună, ne influențăm unul pe altul. Cred că și el a devenit mult mai conștient când vine vorba de ceea ce mănâncă.”

Natalie Portman și-a continuat studiile deși deja era celebră

În anul 1999, atunci în vârstă de 18 ani și deja celebră datorită rolurilor sale din Léon: The Professional și din seria Star Wars, actrița Natalie Portman s-a înscris la Universitatea Harvard, absolvind în cele din urmă Facultatea de Psihologie.

Vorbind despre asta, Natalie a mărturisit: „Pe mine nu mă deranjează gândul că facultatea mi-ar putea ruina cariera. Aș prefera să fiu deșteaptă decât să fiu o simplă vedetă de cinema”.

Foto: Profimediaimages.ro

Citește și:

Ellie White, noi detalii despre starea de sănătate după infectarea cu COVID-19

Cum se înțelege Edward Sanda cu tatăl logodnicei sale, Pavel Stratan: „Are un aer mai dur”

Cum arată fiica lui Katy Perry și Orlando Bloom? Are ochii albaștri ai lui Katy