O prezentatoare riscă să fie concediată pentru că este prea frumoasă

De Oana Savin, pe Ultimul update Miercuri, 24 iunie 2020, 14:49
O tânără prezentatoare riscă să își piardă locul de muncă deoarece este mult prea frumoasă. Romina Malaspina și-a cucerit publicul cu aparițiile ei sexy, însă acest lucru poate să o coste jobul.

Fata și-a făcut debutul în televiziune în anul 2015, când a concurat la emisiunea Big Brother. Apoi a participat la mai multe reality show-uri din Spania și Argentina.

Între timp, ea a devenit prezentatoare la Canal 26, o televiziune de știri, însă aparițiile ei, deși sunt pe placul telespectatorilor, le provoacă probleme angajaților canalului.

Citește și: EXCLUSIV. Momentul penibil prin care a trecut Bogdan Vlădău când a cerut-o în căsătorie pe Gina Chirilă

Potrivit Sport.ro, șefii postului de televiziune se gândesc să o concedieze pe Romina pentru că riscă să afecteze brandul postului prin aparițiile ei.

Cu toate că audiențele sunt la un nivel ridicat, credibilitatea programelor Canal 26 ar fi avut de suferit, conform presei sud-americane.

Vezi în Galeria FOTO mai multe imagini cu Romina Malaspina.

Sursă foto: Instagram