Raluca Lăzăruț a născut în secret. Prima imagine cu fetița fostei prezentatoare de televiziune

De Unica.ro, pe Ultimul update Marți, 05 mai 2020, 17:22
Raluca Lăzăruț a născut în mare secret în urmă cu patru luni, însă vestea cea mare abia acum a dat-o, totodată, publicând și prima fotografie cu fetița sa.

Raluca Lăzăruț, în vârstă de 37 de ani, a renunțat la cariera în televiziune și s-a mutat de 6 ani în America, alături de soțul său, iar acum a devenit mamă pentru prima dată: „În ciuda tuturor, 2020 este cel mai bun an al meu de până acum! Faceți cunoștință cu Gemma, mica mea bijuterie. 4 luni astăzi!”, – a scris Raluca Lăzăruț pe Instagram, acolo unde a postat și prima fotografie cu fetița sa.

Drept dovadă că Raluca Lăzăruț a ținut sarcina ascunsă de ochii curioșilor stă și faptul că fostul partener de viață al Andreei Mantea, Cristian Mitrea, s-a arătat foarte surprins de veste și, în spirit de glumă, i-a comentat Ralucăi Lăzăruț că fetița a venit la momentul potrivit pentru a fi, pe viitor, iubita băiețelului lui pe care-l are cu Andreea Mantea.

Citește și – Brigitte Sfăt este din nou însărcinată, deși s-a zvonit că ar divorța

Vezi cum arată în prezent Raluca Lăzăruț în galeria foto de mai sus!

Citește și Ciprian Marica, primele declarații despre infidelitatea sa: „Da, am greșit. Îmi pare rău”

Sursă foto: Instagram